Літературна сторінка

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/ozerova_1.doc

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/tolstopyatenko_yuliya.doc

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/tremba.doc

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/uchenica_7_klassa_simonenko_kseniya.doc

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/halin7.doc

/uploads/editor/5164/417169/sitepage_54/files/ya_prodolzhayu_svoy_put.doc

Відділ освіти Добропільської райдержадміністрації

Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лист

міліціонеру

Робота учасника конкурсу

«Напиши листа міліціонеру»

учня 5 класу

Грицака Владислава Васильовича

2013 рік

Доброго дня, шановні працівники міліції!

Пише вам учень п’ятого класу Владислав Грицак. Я з повагою ставлюся до представників вашої професії. Про таких людей знято багато фільмів, деякі я вже дивився не один раз. Мені відомо, що в міліції є люди різних спеціальностей: дільничі інспектори, працівники карного розшуку, експерти-криміналісти… Але усі разом вони щодня дбають про нашу безпеку.

У нашій школі часто буває дільничий Бернада Денис Володимирович. Він пояснює, як нам слід поводитися в різних ситуаціях. Особливо суворо Денис Володимирович розмовляє з порушниками дисципліни. З таких міліціонерів, як Денис Володимирович, можна брати приклад.

Я хотів би, щоб до нашої школи завітали працівники міліції. У розмові з ними я б поцікавився, що необхідно для того, аби працювати в міліції, де слід навчатися. Було б цікаво дізнатися, у яких містах навчалися міліціонери., якими були їх студентські роки. А ще хотілося б почути про тих працівників, які мають великий досвід роботи. Звичайно ж, було б добре, якби до нашої школи завітали ті міліціонери, які колись навчалися в ній. Можливо, нам готуватися до навчання треба вже зараз: займатися спортом, вивчати іноземну мову…

Також я розповів би, якою, на мою думку, має бути міліція майбутнього. У кожному населеному пункті слід зробити онлайн-табло, щоб можна було відразу звернутися до працівника міліції з заявою. Хотілося б, щоб було побільше технічних приладів, які допомагатимуть міліціонерам у їх нелегкій праці. Можливо, слід внести зміни до деяких законів. Але вони, безумовно, у всі часи мають бути хоч і суворими, але справедливими.

З повагою учень 5 класу Владислав Грицак.

Відділ освіти Добропільської райдержадміністрації

Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лист

міліціонеру

Робота учасника конкурсу

«Напиши листа міліціонеру»

учня 4 класу

Чипиля Максима Івановича

2013 рік

Добридень, шановні працівники міліції!

Ваша професія приваблює мені і моїх однокласників. Багатьом вона видається сповненою захоплюючих подій і пригод, хоча насправді захист правопорядку вимагає щоденної рутинної праці.

Не можна заперечувати, що є у вашій роботі гострі й часом небезпечні моменти. Тим, хто хоче стати міліціонером, слід мати відмінну фізичну форму, бути рішучим, відважним і обережним.

Ви стоїте на варті нашої безпеки, тому вам слід бути надзвичайно витривалими та відповідальними, адже від ваших дій часто залежить не тільки порядок, але й життя.

Багато хто вважає, що робота в міліції – це стрілянина, гонитва за злочинцями… Але це ще й робота з документами, без якої неможлива нормальна діяльність правоохоронних органів.

Невід’ємна частина роботи міліціонера – співпраця з людьми. А щоб вона була успішною, треба володіти терпінням, бути стриманим і делікатним. Це обов’язкові вимоги до захисників правопорядку.

На мою думку, міліціонер зобов’язаний поєднувати в собі виключно високі моральні  якості, добре знати закони і вміти захистити себе та інших від усіляких небезпек і проблем.

Учень 4 класу Чипиль Максим