Наші досягнення

Міський етап обласного конкурсу-огляду робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Ми усе можемо

Міський етап обласного конкурсу-огляду художньої творчості "Повір у себе"

Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Великодній дивограй"

Відкритий конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Весна іде, красу несе"

КОНКУРСИ "Сімейна математика" та "Математика. Логіка.Інтелект."

КОНКУРС "ВПОРЯД" ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

КОНКУРС СПОРТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ "ВЕСЕЛІ СТАРТИ У НАС В ШКОЛІ"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС "ВІДУН"

V обласний фестиваль етнічних та національних мов і культур «Мови різні – душа одна»

МІЖНАРОДНИЙ УРОК ДОБРОТИ 2020

Районний конкурс серед юних танцюристів "Майданс. Добропільщина"

Районний фестиваль "StarsMusicFest"

ІХ районна дитячо-юнацька конференція в рамках МАН                     "Сучасні підлітки: нова генерація"

ІІ тур районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Районний конкурс "Творче диво Добропільщини"

Відкритий конкурс читців, поетів і художників "Любіть Україну" який відбувся 23 лютого 2018 р. у м. Слов'янськ

Відлуння педагогічної праці

24 листопада 2016 року у відділі освіти в рамках програми підтримки та розвитку дитячої обдарованості «Надія Донеччини» пройшов районний конкурс серед юних журналістів «Епоха імені Тебе». Команда нашої школи зайняла І місце.

27 жовтня 2016 року у відділі освіти Добропільської райдержадміністрації пройшов районний конкурс юних ерудитів "Інтелект шанс". Тема конкурсу "Надії маленький оркестр під керуванням...". В конкурсі прийняли участь переможці ІІ (районного) туру Всеукраїнських предметних олімпіад 2015 року. Учні нашої школи мають наступні результати: