Тематичні центри

ТЦ «Патріот»

• Виховує почуття патріотизму, поглиблює духовну єдність поколінь, вшановує ветеранів війни та праці.
  • Досліджує маловідомі героїчні та трагічні сторінки історії свого краю, поглиблюючи цим знання учнів.
  • Проводить акції «Ветеран на моїй вулиці» та «Вітання ветеранів»( за планом школи).
  • Запрошує на загальношкільні зустрічі  ветеранів Великої Вітчизняної війни.
  • Організовує шефство класних колективів над ветеранами.
  • Організовує заходи та свята за напрямком роботи.

ТЦ «Еколог»

• Формувати екологічну культуру людини, її гармонію з природою.
  • Відповідає за озеленення класних кімнат та коридорів школи.
  • Організовувати проведення екологічних акцій «Наш квітучий шкільний двір», «День довкілля», «День землі», «Озеленення школи», «Пташина їдальня».
  • Проводить конкурси, виставки, бесіди та інші заходи на екологічну тематику.
  • Вивчає природу рідного краю.
  • Звітує про проведену роботу на засіданнях президентської ради.

ТЦ «Дисципліна і порядок»

• Виховує свідоме ставлення до виконання громадських доручень, свідомої дисципліни, бережливе ставлення до державного і власного майна.
  • Стежить за дотриманням учнями належної дисципліни, правил співжиття молодших та старших школярів, поведінки учнів під час перерв, у їдальні та на вулиці.
  • Проводить дні ввічливості, культури та чистоти.
  • Перевіряє санітарний стан класних аудиторій та висвітлює результати на шкільному екрані змагань.
  • Стежить за виконанням статуту школи щодо дотримання правил поведінки та належного зовнішнього вигляду(шкільної форми).

ТЦ «Навчання»

• Організовує роботу груп консультантів з предметів для тих, хто відстає в навчанні.
  • Збирає й систематизує матеріал-інформацію про стан успішності в кожному класі та висвітлює результати на шкільному екрані змагань.
  • Здійснює рейди контролю за відвідуванням, підготовкою до уроків(наявністю зошитів, щоденників, виконанням домашніх завдань)
  • Забезпечує простір для ініціативи, творчості, самодіяльності учнів у навчально-пізнавальній діяльності.
  • Організовує конкурси ерудитів, проводить інтелектуальні ігри з метою підвищення інтересу до навчання,  виявлення обдарованих дітей та закріплення програмного матеріалу з різних предметів.

ТЦ «Правовик»

• Організовує правову освіту (вивчення  «Правил для учнів», Статуту школи, документів про освіту, учнівське самоврядування, Міжнародної Конвенції про права дитини та інших правових документів).
  • Проводить зустрічі з правоохоронцями.
  • Веде облік дітей, схильних до правопорушень, проводить з ними профілактичні бесіди.
  • Здійснює заходи, спрямовані на залучення підлітків, схильних до правопорушень, до роботи в органах учнівського самоврядування, підготовки заходів дозвілля, спортивних секцій, гуртків, виконання постійних та тимчасових доручень.
  • Доводить  інформацію до членів президентської ради з питань правової освіти.

ТЦ «Дозвілля»

• Залучає якомога більше дітей до позаурочної діяльності, організації змістового дозвілля та відпочинку, до художньої самодіяльності.
  • Організовує учнів та батьків до спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.
  • Організовує естетичне виховання дітей.
  • Організовує змістовний відпочинок учнів у позаурочний час, залучаючи їх до проведення вечорів відпочинку, дискотек, спортивно-оздоровчих заходів, круглих столів, оглядів-конкурсів, фестивалів, концертів, створення виставок дитячих поробок, малюнків, фото-виставок, виготовлення атрибутів та оформлення залів, школи.
  • Розвиває творчі здібності школярів шляхом залучення їх до роботи в гуртках, секціях , учнівських об'єднаннях , творчих групах за інтересами.
  • Залучає дітей до народної творчості, національної культури.
  • Підбирає матеріали до написання сценаріїв різноманітних свят, вечорів відпочинку, зустрічей.

ТЦ «Дитяча служба новин»

• Забезпечує гласність у діяльності органів учнівського самоврядування.
  • Розвиває у дітей вміння збирати та обробляти інформацію, обговорювати теми рубрик і матеріали із шкільного життя.
  • Сприяє підвищенню інтересу дітей до життя школи.
  • Інформує про визначні події шкільного життя через інформаційну дошку «Шкільний вісник», друковану шкільну газету «Хвилинка» та стінну газету «Щоденник школи».
  • Виховує свідоме й відповідальне ставлення до своїх обов`язків та прав, навички організаторської роботи в класних колективах.
  • Слідкує за оформленням та заповненням постійних та змінних рубрик у класних прес-центрах.
  • Виховує інтерес до професії журнаіста, фотокореспондента, редактора.

ТЦ «Спорт і здоров'я»

• Забезпечує повноцінний фізичний розвиток дітей, дбає про охорону та зміцнення їхнього здоров`я.
  • Пропагує здоровий спосіб життя.
  • Надає інформацію та залучає учнів в спортивні секції та клуби.
  • Організовує загальношкільні спортивно-оздоровчі заходи, Дні здоров`я.
  • Залучає учнів та батьків до спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

Волонтерський рух

Назва волонтерського загону: «Відкрите серце»

Допоможи усім, до кого горе

Ввійшло у дім на милицях, сліпцем,

Хто володіть не може й олівцем,

Кого у ліжко вклала хижа лють,

Ти не повинен їх в біді забудь.

Візьмемось, друзі, разом всі за руки,

Нехай єднає нас тепло сердець.

Розділимо на всіх і щастя й муки.

Й біда міліє поруч хай, не десь.

Девіз: «Сяйте, усмішки, серцем зігріті,

Мир і щастя всім людям на світі».

1. Відкрийте в кожній людині добре. Вона вам відповість тим же.
  2. Не будьте байдужими.
  3. Поділіться з іншими тим, що маєте.
  4. Дорожіть довірою, не прощайте обману ні собі, ні іншим.
  5. Умійте жартувати вчасно, не перетворюючи серйозної справи
  6. на забаву.
  7. Пам`ятайте: подолати лінь, боязкість, втому, страх можеш
  8. тільки власною волею.